Zimska čarolija može da počne!

Decembar je mjesec zabave i darivanja 🎁. Zato vam Eurofarm Centar Poliklinika u saradnji sa ASA Bankom nudi posebne pogodnosti/popuste za plaćanje karticama ASA Banke u periodu do kraja decembra kada možete ostvariti popuste na sljedećim mjestima:
🔹-30% na sve specijalističke preglede u Eurofarm Centar Poliklinika
🔹Vodeći maloprodajni lanac tehnike Techno Shop 10% popusta na kompletan neakcijski asortiman renomiranih svjetskih brendova (LG, Philips, Electrolux, Rowenta, Tefal).