Uradite Transkranijalni color doppler (TCD) u Eurofarm poslovnici u Uniticu i na Ilidži!

Transkranijalni color doppler predstavlja neinvazivnu, neškodljivu i bezbolnu ultrazvučnu metodu za ispitivanje arterijskih i venskih krvnih sudova mozga i protoka krvi kroz njih.

TCD se radi u cilju ispitivanja protoka krvi, izgleda zida krvnih sudova i drugih karakteristika krvnih sudova.

Za sve informacije pozovite na kontakt telefon: 033/296-375 ili 033/773-032.

Transkranijalni color doppler (TCD) od sada možete uraditi u svim poslovnicama Eurofarm Poliklinike.

Vaš,

Eurofarm Centar