Slavimo godišnjicu Eurofarm Centra u Visokom!

Dragi naši,

Slavimo dvije godine od otvaranja Eurofarm Centar poslovnice u Visokom.

Za sve Vas smo organizovali dane otvorenih vrata od 18. do 23. marta!

Povodom toga, pacijentima će u vrijednosti od 50 KM biti ponuđen paket laboratorijskih analiza koji uključuje hormone štitne žlijezde (FT3,FT4,TSH), krvnu sliku sa diferencijalnom krvnom slikom, kompletan urin, holesterol, trigliceride, šećer u krvi, AST i ALT.

Pored ovoga, pacijent će gratis dobiti konsultaciju sa doktorom te mogućnost izbora EKG-a, spirometrijsko ispitivanje pluća ili audiometrijsko ispitivanje sluha.

Za rezervacije termina pozovite na broj 032/943-600.

Adresa: Ozrakovići b.b.

Vidimo se u Visokom!