Sedmica borbe protiv karcinoma grlića maternice

Da li je došlo vrijeme da izvršite Vaš redovni ginekološki pregled uz PAPA test ili Vam je doktor preporučio da uradite HPV genotipizaciju?

Ukoliko je odgovor potvrdan, ovo je idealna prilika za Vas.

Od 21. do 28. januara se obilježava sedmica borbe protiv karcinoma grlića maternice! Povodom obilježavanja ove sedmice, Eurofarm Centar Vam nudi 50% popust na ginekološki pregled uz PAPA test i/ili HPV genotipizaciju (visokorizični faktori).

Nadamo se da je ovo makar mali doprinos za prevenciju Vašeg zdravlja i podrška borbi protiv karcinoma grlića maternice.

Napomena: Rezervacije termina su neophodne na jedan od kontakt telefona: 033 296 375 – PJ Unitic, 033 773 032 – PJ Ilidža, 038 240 240 – PJ Goražde i 032 732 100 – PJ Visoko.