Sa nama uvijek dobivate više!

Dodatne pogodnosti:

Putnik koji je kupio avionsku kartu u periodu od 01.07. – 31.07.2021. godine putem web portala Međunarodnog aerodroma Sarajevo (www.sarajevo-airport.ba), ostvaruje pravo na popust od 30% na sve testove koje Eurofarm Centar Poliklinika pruža na aerodromu i to PCR test, antigen test i LAMP test.

Da biste ostvarili pravo na navedeni popust potrebno je da kontaktirate osoblje na prodaji aviokarata putem e-mail-a: [email protected] ili telefona +38733 289 266 i +38733 289 267.

Napomena:

Putnik je saglasan da se njegovi podaci proslijede Eurofarm Centar Poliklinici isključivo u svrhu ostvarivanja prava na navedeni popust.