REFLEKSOLOGIJA LICA – tretman kojeg koriste milioni ljudi!

Refleksologija lica je jedinstvena komplementarna holistička terapija koja se temelji na tradicionalnim metodama iscjeljenja.

Refleksologija kombinuje tradicionalne metode s proučavanjem moderne neurologije lica i središnjeg živčanog sistema.

Ko može uživati u refleksologiji lica?

Terapija je pogodna za sve osobe svih dobnih skupina, uključujući i djecu te osobe s invaliditetom.

Tretmani vraćaju ravnotežu i sklad u tijelo potičući duboko opuštanje i omogućavajući onim područjima tijela i uma koji su pod stresom i izvan ravnoteže da se liječe, vraćajući se u prirodno stanje. Refleksologija radi na emocionalnim, tjelesnim i mentalnim problemima i uspješno ih rješava.

Refleksologija se može koristiti za održavanje dobrog zdravlja, za liječenje specifičnih stanja pomažući u sposobnosti suočavanja s bolesti ili samo za duboko opuštanje.

Iako stručnjaci tvrde da se refleksologijom bolesti ne mogu dijagnosticirati ni liječiti, milioni ljudi širom svijeta koriste je u standardnim tretmanima za brže izlječenje raznih stanja.

Anksioznost i stres, migrenu, poteškoće u učenju, probavni problemi, starenje i bore, hormonalne neravnoteže, nesanice, astme, depresije ili postnatalne depresije

Za dodatne informacije kontaktirajte nas na kontakt telefon: 033/296 – 375.

Vaš,

Eurofarm Centar