OBAVJEŠTENJE: NE PROPUSTITE AKCIJSKE CIJENE IZDVOJENIH HIRURŠKIH ZAHVATA ZA MJESEC SEPTEMBAR!

Poštovani,

Obavještavamo Vas da PZU “Eurofarm – Centar Poliklinika” u mjesecu Septembru po akcijskim cijenama nudi sljedeće hirurške zahvate:

1. OPERACIJA ŽUČNE KESE (HOLECISTEKTOMIJA)
    • Operacija žučne kese danas u svijetu predstavlja najčešće izvođenu hiruršku proceduru.
    • Laparaskopskom procedurom se značajno skraćuje oporavak pacijenta.
          • Cijena za mjesec septembar –  2.490,00 KM

1. OPERACIJE TRBUŠNE KILE
    • Više od 40% ljudi ima pomičnu hijatalnu herniju, ali većina nema simptoma.
    • Laparoskopska  operacija trbušne kile je procedura koja je komfornija za  pacijenta zato što je  praćena manjim osjećajem nelagodnosti nakon  operacije, boravak u  bolnici je kraći i brži je povratak svakodnevnim aktivnostima.
    • Hirurško uklanjanje kile laparoskopskim putem se preporučuje kod kile koja uzroku bol ili neke druge smetnje te ukoliko dođe do ukliještenja kile ili nekih drugih komplikacija.
    • Cijena za mjesec septembar –  1.890,00 KM

PREDNOSTI LAPAROSKOPSKIH OPERACIJA:

• postoperacijska bol je manjeg intenziteta i kraće traje,
  • bolesnik se nakon operacije brzo oporavlja,
  • polikliniku napušta istog dana ili dan kasnije,
  • ožiljci su minimalni i s vremenom postaju gotovo nevidljivi.

Pregledi i konsultacije za ove tretmane su besplatni. Kontakt telefon: 033 773 022

Vaš,

Eurofarm Centar