NOVO! REGENERACIJA HRSKAVICE ACP / PRP METODOM

Autologna kondicionirana plazma (ACP) / Platelet-Rich Plasma (PRP)

Efekti ACP / PRP terapije:

• uklanja bolove u zglobovima
  • stabilizira i regenerira zglobnu hrskavicu
  • poboljšava zarastanje tetiva i ligamenata

Ukoliko imate tegobe zbog degenerativnih promjena na zglobovima, rezervišite termin za ovu savremenu isprobanu metodu po vrlo povoljnoj cijeni.

Cijena jedne aplikacije iznosi 120KM.

Cijena aplikacije u dva zgloba iznosi 200KM.

Vađenje krvi, priprema preparata i aplikacija u zglob traje do 25 minuta.

ACP/PRP terapija izvodi se na brz, jednostavan i siguran način, gotovo bezbolno, bez neugodnog osjećaja za pacijente i ne zahtijeva nikakvu osobnu pripremu od strane pacijenta.

Prije tretmana regeneracije hrskavice ACP/PRP metodom potrebno je dostaviti Rtg snimak zgloba koji će biti tretiran (koljeno, rame, itd.).

Pregled, indikaciju i aplikaciju ACP/PRP obavlja prim. dr Sakip Korać, specijalista ortopedije.

PRP terapija se ne primjenjuje kod sistemskih bolesti krvi, infekcija, malignih oboljenja, nestabilnog krvnog pritiska i kod primjene sistemske kortikosteroidne terapije.

Sve informacije i zakazivanje termina na broj telefona: 033 773 040 (PJ Ilidža)