Novi član Eurofarm tima: prim. dr. Snežana Mališ, spec. interne medicine, subspec. endokrinolog – dijabetolog

Obavještavamo Vas da novi član našeg tima, prim. dr Snežana Mališ, specijalista interne medicine, subspecijalista endokrinolog i dijabetolog od 07. februara 2019. počinje sa radom u Eurofarm poslovnici u Goraždu.

Prim. dr. Snežana Mališ će u Eurofarm poslovnici Goražde obavljati specijalističke endokrinološke preglede uz ultrazvuk štitne žlijezde i dijabetološke preglede uz EKG, savjete i konsultacije, te očitavanje nalaza.

Već od danas možete zakazati Vaše termine pozivom na broj 038 240 240.