LASER TEHNOLOGIJA – Riješite se dlaka brzo sigurno, efikasno i trajno!

Uklanjanje dlaka laserom je brzo sigurno i uspješno.

Klinička istraživanja pokazuju prosječno trajno uklanjanje dlaka u oko 50% slučajeva poslije samo dva tretmana.

CHEVEUX SANDSTONE je laserski diodni sistem koji se koristi za uklanjanje neželjenih dlaka sa cijelog tijela kod žena i muškaraca. Sve dlake, uključujući plave, tanke, crne te debele (izuzev sijede i crvene dlake) se mogu tretirati laserom izuzetno uspješno.

Epilacija laserom obavlja se na očišćenoj i obrijanoj koži.

Pulsiranje lasera je pažljivo kontrolisano da proizvede samo toliko energije koliko je potrebno da uništi folikul dlake i da ne nanese štetu okolnoj koži. Rezultat je sigurno i efikasno uklanjanje dlaka.

CHEVEUX SANDSTONE laser ima specijalno oblikovan sistem za hlađenje tretiranog dijela kako bi se zaštitila koža i smanjio subjektivni osjećaj boli.

Potrebno je sprovesti nekoliko tretmana jer laser djeluje na dlake koje su u određenoj fazi rasta. Dlaka raste u  tri različite faze i tretman je uspješniji u anagen fazi ciklusa/faza rasta dlake u kojoj se nalazi 70 – 90% dlaka.

Stoga, da bi se uklonile dlake na tijelu, potrebno je uraditi 4 – 6 tretmana u razmacima od 2 mjeseca.

Za sve informacije i rezervacije termina pozovite na kontakt telefon:

033/296 – 375 (Unitic) i 033/773 – 032 (Ilidža).