Informacija za osiguranike KS: mogućnost izbora doktora porodične medicine u Eurofarm Centru!

Veliki broj građana još uvijek ne zna za ovu mogućnost.
Na temelju ugovora poliklinike Eurofarm Centar i Zavoda zdravstvenog osiguranja KS, osiguranici imaju pravo izbora doktora porodične medicine u našoj Poliklinici.

Građani koji se odluče za tim porodične medicine u privatnoj klinici neće morati plaćati nijednu uslugu iz tog domena zdravstvenih usluga.
Dovoljno je samo da imaju uredno ovjerenu zdravstvenu knjižicu.

U Eurofarm Centru možete ostvariti svoja prava sa zdravstvenom knjižicom KS, kao što ste ostvarivali i u ambulanti porodične medicine koju ste ranije posjećivali.

Sve dodatne informacije i odgovore na pitanja možete dobiti putem telefona: 033/ 773 048.

Sljedeća vijest