Hirurg Ismar Rašić ostaje u BiH, radit će u Eurofarm Centru

Doc.dr. Rašić je specijalista opće, a subspecijalista abdominalne hirurgije. Radio je na najkomplikovanijim abdominalnim hirurškim tretmanima na Abdominalnoj hirurgiji KCUS-a.

Doktor Rašić je kazao da sve veći broj pacijentata hirurški tretman traži van granica naše države.

“Zajednički cilj je da pacijentima omogućimo liječenje prema protokolu dobre kliničke prakse, damo najbolje od savremene hirurgije i postoperativne njege, i to sve možemo u Bosni i Hercegovini”, kazao je Rašić.

Izvršni direktor Eurofarm Centra Kenan Kekić izrazio je zadovoljstvo što je doktor Rašić postao dio ove Grupacije.

“Naš plan je da u budućnosti fokus poslovanja stavimo i na hirurgiju. Uskoro će nam se pridružiti još neka poznata imena iz svijeta medicine, o čemu ćemo blagovremeno obavijestiti i javnost”, kazao je Kekić.

Svi zainteresovani pacijenti mogu dogovoriti besplatne konsultacije na telefonski broj Eurofarm Centra 033 773 022.